T25D337M016CSZ Vishay / Sprague
t25-1763891.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 16volts 20% D Case
на замовлення 73 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції T25D337M016CSZ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T25D337M016CSZ Виробник : Vishay Sprague t25.pdf Description: CAP TANT 330UF 20% 16V SMD
на замовлення 78 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)