Продукція > KEMET > T262C685K050CS
T262C685K050CS
T262C685K050CS Kemet
kem_t2036_t262_axial.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 6.8uF 50V 10% (7.34 X 17.42mm) Axial (0.01%FR) 0.275 Ohm 125°C Bulk
Написати відгук
Інші пропозиції T262C685K050CS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T262C685K050CS T262C685K050CS Виробник : Kemet kem_t2036_t262_axial.pdf Cap Tant Solid 6.8uF 50V 10% (7.34 X 17.42mm) Axial (0.01%FR) 0.275 Ohm 125°C Bulk