T30R0HSM4
T30R0HSM4 HellermannTyton
111-03068.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: CBL TIE LOCKING BLACK 30LB 5.83"
Packaging: Bag
Features: Heat Stabilized
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Tensile Strength: 30 lbs (13.61 kg)
Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking
Width: 0.138" (3.50mm)
Bundle Diameter: 1.38" (35.00mm)
Part Status: Active
Length - Actual: 0.486' (148.00mm, 5.83")
Length - Approximate: 5.75"
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL TIE LOCKING BLACK 30LB 5.83", Packaging: Bag, Features: Heat Stabilized, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Tensile Strength: 30 lbs (13.61 kg), Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking, Width: 0.138" (3.50mm), Bundle Diameter: 1.38" (35.00mm), Part Status: Active, Length - Actual: 0.486' (148.00mm, 5.83"), Length - Approximate: 5.75".
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T30R0HSM4 T30R0HSM4 Виробник : HellermannTyton 11103068.pdf Cable Ties, Standard Locking Polyamide 6/6 Black 35mm 135N Bag
Кількість Ціна
товару немає в наявності
T30R0HSM4 T30R0HSM4 Виробник : HellermannTyton PYu_SR_D_F_tol_RoHS_L_4-1670154.pdf Thick Film Resistors - SMD 30Ohms 1/10W 0603 1% AEC-Q200