Продукція > KEMET > T322A105M025ATTR
T322A105M025ATTR
T322A105M025ATTR Kemet
f3100etamoldaxrad.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 1uF 25V 20% (2.41 X 6.6mm) Axial 10 Ohm 125°C T/R
на замовлення 4399 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T322A105M025ATTR T322A105M025ATTR Виробник : Kemet f3100etamoldaxrad.pdf Cap Tant Solid 1uF 25V 20% (2.41 X 6.6mm) Axial 10 Ohm 125°C T/R