Продукція > KEMET > T322B105K035ATTR
T322B105K035ATTR
T322B105K035ATTR Kemet
kem_t2039_t322_axial_t323.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 1uF 35V 10%( 2.79 X 7.37mm) Axial 8 Ohm 125°C T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T322B105K035ATTR T322B105K035ATTR Виробник : Kemet kem_t2039_t322_axial_t323.pdf Cap Tant Solid 1uF 35V 10%( 2.79 X 7.37mm) Axial 8 Ohm 125°C T/R