Продукція > KEMET > T322B105K050ASTR
T322B105K050ASTR
T322B105K050ASTR Kemet
f3100etamoldaxrad.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 1uF 50V 10% (2.79 X 7.37mm) Axial 8 Ohm 125°C T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T322B105K050ASTR T322B105K050ASTR Виробник : Kemet f3100etamoldaxrad.pdf Cap Tant Solid 1uF 50V 10% (2.79 X 7.37mm) Axial 8 Ohm 125°C T/R