Продукція > KEMET > T322B155M035ASTR
T322B155M035ASTR
T322B155M035ASTR Kemet
kem_t2039_t322_axial_t323.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 1.5uF 35V 20%( 2.79 X 7.37mm) Axial 125°C T/R
на замовлення 197 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T322B155M035ASTR T322B155M035ASTR Виробник : KEMET KEM_T2039_T322_AXIAL_T323-1139250.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 1.50UF 35.0V