Продукція > KEMET > T322B475K020AT7200
T322B475K020AT7200
T322B475K020AT7200 Kemet
kem_t2039_t322_axial_t323.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 4.7uF 20V 10%( 2.79 X 7.37mm) Axial 4.5 Ohm 125°C T/R
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T322B475K020AT7200 T322B475K020AT7200 Виробник : KEMET KEM_T2039_T322_AXIAL_T323-1139250.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 4.7uF 10%