Продукція > KEMET > T322B564K035AS
T322B564K035AS
T322B564K035AS Kemet
kem_t2039_t322_axial_t323.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 0.56uF 35V 10%( 2.79 X 7.37mm) Axial 125°C Bulk
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 58
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 0.56UF 10% 35V AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.110" L (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 13Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: B, Capacitance: 0.56 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
T322B564K035AS T322B564K035AS Виробник : Kemet kem_t2039_t322_axial_t323.pdf Cap Tant Solid 0.56uF 35V 10%( 2.79 X 7.37mm) Axial 125°C Bulk
товару немає в наявності
T322B564K035AS T322B564K035AS Виробник : KEMET T322B564K035AS Description: CAP TANT 0.56UF 10% 35V AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.110" L (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 13Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 0.56 µF
Voltage - Rated: 35 V