Продукція > KEMET > T322C106K025AT7200
T322C106K025AT7200
T322C106K025AT7200 KEMET
KEM_T2039_T322_AXIAL_T323.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 10uF 10%
на замовлення 1205 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T322C106K025AT7200 T322C106K025AT7200 Виробник : KEMET T322C106K025AT7200.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 25V AXIAL