Продукція > T32 > T322C106M020AS7200
T322C106M020AS7200
T322C106M020AS7200
Виробник:
на замовлення 4392 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT AXL, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T322C106M020AS7200 T322C106M020AS7200 Виробник : KEMET T322C106M020AS7200 Description: CAP TANT AXL
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 20 V
товару немає в наявності
T322C106M020AS7200 T322C106M020AS7200 Виробник : KEMET KEM_T2039_T322_AXIAL_T323-1139250.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 20V 10uF 20%