Продукція > KEMET > T322C225M035AT
T322C225M035AT
T322C225M035AT KEMET
KEM_T2039_T322_AXIAL_T323.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35volts 2.2uF 20%
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 35V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: C, Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T322C225M035AT T322C225M035AT Виробник : KEMET T322C225M035AT Description: CAP TANT 2.2UF 20% 35V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: C
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 35 V