Продукція > KEMET > T330A475K025AS
T330A475K025AS
T330A475K025AS KEMET
T330A475K025AS
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT 4.7UF 10% 25V RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.230" L x 0.105" W (5.84mm x 2.67mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.125" (3.18mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.353" (8.96mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 437 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 4.7UF 10% 25V RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.230" L x 0.105" W (5.84mm x 2.67mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.125" (3.18mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.353" (8.96mm), Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T330A475K025AS T330A475K025AS Виробник : KEMET KEM_T2040_T330.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25volts 4.7uF 10%