Продукція > KEMET > T330D186K050AS
T330D186K050AS
T330D186K050AS Kemet
docfinder?Partnumber=T330D186K050AS
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT 18UF 50V 10% RADIAL
на замовлення 116 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50volts 18uF 10%.
Інші пропозиції T330D186K050AS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T330D186K050AS docfinder?Partnumber=T330D186K050AS
на замовлення 100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
T330D186K050AS T330D186K050AS Виробник : KEMET KEM_T2039_T322_AXIAL_T323-1139250.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50volts 18uF 10%