Продукція > KEMET > T350A105J035AT
T350A105J035AT
T350A105J035AT KEMET
T350A105J035AT.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT 1UF 5% 35V RADIAL
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 310 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 5% 35V RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.177" Dia (4.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.280" (7.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T350A105J035AT T350A105J035AT Виробник : KEMET KEM_T2043_T35X-3317030.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 1uF 5%