Продукція > KEMET > T350A105K035ATTR
T350A105K035ATTR
T350A105K035ATTR Kemet
kemt2043t35x.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Solid 1uF 35V 10%( 4.5 X 7.1mm) Radial 2.54mm 125°C T/R
на замовлення 116 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 116
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T350A105K035ATTR T350A105K035ATTR Виробник : Kemet kemt2043t35x.pdf Cap Tant Solid 1uF 35V 10%( 4.5 X 7.1mm) Radial 2.54mm 125°C T/R