Продукція > KEMET > T396M476M035AS
T396M476M035AS
T396M476M035AS KEMET
KEM_T2046_T396_T398.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 47uF 20%
на замовлення 172 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 20% 35V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial - 3 Leads, Size / Dimension: 0.358" L x 0.358" W (9.10mm x 9.10mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.618" (15.70mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Інші пропозиції T396M476M035AS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T396M476M035AS Виробник : AVX T396M476M035AS SMD
на замовлення 86200 шт:
T396M476M035AS T396M476M035AS Виробник : KEMET T396M476M035AS Description: CAP TANT 47UF 20% 35V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial - 3 Leads
Size / Dimension: 0.358" L x 0.358" W (9.10mm x 9.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.618" (15.70mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 35 V