Продукція > KEMET > T398E106M016AT
T398E106M016AT
T398E106M016AT KEMET
KEM_T2046_T396_T398
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT 10UF 20% 16V RADIAL
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 3 Leads
Size / Dimension: 0.280" L x 0.228" W (7.10mm x 5.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.2Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 476 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 20% 16V RADIAL, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 3 Leads, Size / Dimension: 0.280" L x 0.228" W (7.10mm x 5.80mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 3.2Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 16 V.