Продукція > HARVATEK CORPORATION > T3A83UD--60C000211U1930
T3A83UD--60C000211U1930
T3A83UD--60C000211U1930 Harvatek Corporation
T3A83UD--60C000211U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED 5.4X5X1.6MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, J-Lead
Color: Orange
Size / Dimension: 5.00mm L x 5.00mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 560mcd
Configuration: Independent
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 60mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.70mm
Wavelength - Peak: 611nm
Wavelength - Dominant: 605nm
Supplier Device Package: 6-SMD
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 4.00mm Dia
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED 5.4X5X1.6MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, J-Lead, Color: Orange, Size / Dimension: 5.00mm L x 5.00mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 560mcd, Configuration: Independent, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Current - Test: 60mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 1.70mm, Wavelength - Peak: 611nm, Wavelength - Dominant: 605nm, Supplier Device Package: 6-SMD, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 4.00mm Dia.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, J-Lead
Color: Orange
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 560mcd
Configuration: Independent
Current - Test: 60mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.70mm
Wavelength - Peak: 611nm
Wavelength - Dominant: 605nm
Supplier Device Package: 6-SMD
Lens Transparency: Clear
Lens Size: 4.00mm Dia