T42M2227M025EZA
T42M2227M025EZA Vishay Sprague
t42.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 220UF 20% 25V SMD
на замовлення 215 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Tant Solid 220uF 25V M2 CASE 20% (8.1 X 7 X 4.5mm) Inward L SMD 0.2 Ohm 125°C T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T42M2227M025EZA T42M2227M025EZA Виробник : Vishay Sprague t42.pdf Description: CAP TANT 220UF 20% 25V SMD
на замовлення 215 шт:
T42M2227M025EZA T42M2227M025EZA Виробник : Vishay t42.pdf Cap Tant Solid 220uF 25V M2 CASE 20% (8.1 X 7 X 4.5mm) Inward L SMD 0.2 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності