Продукція > C.K > T4346M12ST
T4346M12ST
T4346M12ST C.K
T4346M12ST.pdf
Виробник: C.K
Category: Wrenches Sets
Description: Wrench: combination spanner-set; Chrom-vanadium steel; 12pcs.
Material: Chrom-vanadium steel
Quantity in set/package: 12pcs.
Type of wrench: combination spanner - set
Spanner size: 6mm; 7mm; 8mm; 9mm; 10mm; 11mm; 12mm; 13mm; 14mm; 15mm; 17mm; 19mm
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис T4346M12ST C.K
Category: Wrenches Sets, Description: Wrench: combination spanner-set; Chrom-vanadium steel; 12pcs., Material: Chrom-vanadium steel, Quantity in set/package: 12pcs., Type of wrench: combination spanner - set, Key features: due to an innovative, simple design solution, these spanners have features of classical spanners with ratchets; marking in different colours enables quick identification of appropriate spanner size; single part spanners; this enables quick and simple operation in especially hard to reach workplaces; very simple, but effective spanner jaws enable fast rotation in back movement (in both rotation direction), Spanner size: 6mm; 7mm; 8mm; 9mm; 10mm; 11mm; 12mm; 13mm; 14mm; 15mm; 17mm; 19mm.