T435-600T
T435-600T STMicroelectronics
294621644355803cd000.pdf
Виробник: STMicroelectronics
TRIAC 600V 4A(RMS) 31A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STMICROELECTRONICS - T435-600T - Triac, 600 V, 4 A, TO-220AB, 1.3 V, 30 A, 35 mA, tariffCode: 85413000, Bauform - Triac: TO-220AB, rohsCompliant: YES, Haltestrom, max.: 35mA, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Nicht periodischer Spitzen-Stoßstrom: 30A, Spitzen-Durchlassspannung: 1.56V, isCanonical: Y, MSL: -, usEccn: EAR99, RMS-Durchlassstrom: 4A, euEccn: NLR, Zündspannung, max.: 1.3V, Periodische Spitzen-Sperrspannung: 600V, Anzahl der Pins: 3Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: No, Thyristormontage: Durchsteckmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T435-600T T435-600T Виробник : STMicroelectronics 294621644355803cd000.pdf TRIAC 600V 4A(RMS) 31A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
Кількість Ціна
T435-600T T435-600T Виробник : ST info-tr004t435-600t.pdf Код виробника: T435-600T RoHS Triac; It=4A; Vdrm=600V; Igt=35mA Triacs
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 270 шт:
Мінімальне замовлення: 50
Мінімальне замовлення: 490
Мінімальне замовлення: 490
T435-600T T435-600T Виробник : STMicroelectronics t435.pdf Category: Triacs
Description: Triac; 600V; 4A; TO220AB; Igt: 35mA; Ifsm: 31A
Mounting: THT
Case: TO220AB
Type of thyristor: triac
Gate current: 35mA
Max. load current: 4A
Max. forward impulse current: 31A
Max. off-state voltage: 0.6kV
Kind of package: tube
на замовлення 214 шт:
Мінімальне замовлення: 6
T435-600T T435-600T Виробник : STMICROELECTRONICS SGST-S-A0002807726-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: STMICROELECTRONICS - T435-600T - Triac, 600 V, 4 A, TO-220AB, 1.3 V, 30 A, 35 mA
tariffCode: 85413000
Bauform - Triac: TO-220AB
rohsCompliant: YES
Haltestrom, max.: 35mA
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nicht periodischer Spitzen-Stoßstrom: 30A
Spitzen-Durchlassspannung: 1.56V
isCanonical: Y
MSL: -
usEccn: EAR99
RMS-Durchlassstrom: 4A
euEccn: NLR
Zündspannung, max.: 1.3V
Periodische Spitzen-Sperrspannung: 600V
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: No
Thyristormontage: Durchsteckmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 9
T435-600T T435-600T Виробник : STMicroelectronics en.CD00002383.pdf Description: TRIAC ALTERNISTOR 600V 4A TO220
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Triac Type: Alternistor - Snubberless
Configuration: Single
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Current - Hold (Ih) (Max): 35 mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 35 mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 30A, 31A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.3 V
Supplier Device Package: TO-220
Part Status: Active
Current - On State (It (RMS)) (Max): 4 A
Voltage - Off State: 600 V
Мінімальне замовлення: 4
T435-600T T435-600T Виробник : STMicroelectronics en.CD00002383.pdf Triacs 4.0 Amp 600 Volt
Мінімальне замовлення: 4
T435-600T Виробник : ST en.CD00002383.pdf Triac; It=4A; Vdrm=600V; Igt=35mA   T435-600T TR004t435-600t
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 20 шт:
Мінімальне замовлення: 20
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 250 шт:
T435-600T Виробник : ST info-tr004t435-600t.pdf Код виробника: T435-600T Triac; It=4A; Vdrm=600V; Igt=35mA Triacs