Продукція > C.K > T4840XESD50
T4840XESD50
T4840XESD50 C.K
T4838XESD15.pdf
Виробник: C.K
Category: Precision Screwdrivers
Description: Screwdriver: precision; 6-angles socket; HEX 5mm; ESD; Xonic ESD
Manufacturer series: Xonic ESD
Type of screwdriver: precision
Socket size: HEX 5mm
Blade length: 60mm
Overall length: 157mm
Kind of bit: 6-angles socket
Blade material: chrome vanadium molybdenum steel
Version: ESD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис T4840XESD50 C.K
Description: CK TOOLS - T4840XESD50 - Steckschlüssel, 5mm x 60mm, Xonic, ESD, tariffCode: 82055100, Gesamtlänge - imperial: 6.2", Gesamtlänge: 157mm, rohsCompliant: NA, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Antriebsgröße - Imperial: -, usEccn: EAR99, Klingenlänge: 60mm, euEccn: NLR, Klingenlänge - imperial: 2.4", Antriebsgröße - Metrisch: 5mm, Produktpalette: Multicomp Pro RJ45 Adapter, Klingenlänge - metrisch: 60mm, productTraceability: No, Gesamtlänge - metrisch: 157mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T4840XESD50 T4840XESD50 Виробник : CK TOOLS Description: CK TOOLS - T4840XESD50 - Steckschlüssel, 5mm x 60mm, Xonic, ESD
tariffCode: 82055100
Gesamtlänge - imperial: 6.2"
Gesamtlänge: 157mm
rohsCompliant: NA
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Antriebsgröße - Imperial: -
usEccn: EAR99
Klingenlänge: 60mm
euEccn: NLR
Klingenlänge - imperial: 2.4"
Antriebsgröße - Metrisch: 5mm
Produktpalette: Multicomp Pro RJ45 Adapter
Klingenlänge - metrisch: 60mm
productTraceability: No
Gesamtlänge - metrisch: 157mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
T4840XESD50 T4840XESD50 Виробник : C.K. Tools nutdriver_c.pdf 5.0mm 3/16 Inch Nut driver
на замовлення 1 шт: