T4CK105K006CPLQ4700
T4CK105K006CPLQ4700 KYOCERA AVX Components
t4c.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
T4C Microchip Medical Series HRC4000 Implantable Non Life Support and Non Implantable Life Support
на замовлення 94 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85322100
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
на замовлення 85 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
T4CK105K006CPLQ4700 T4CK105K006CPLQ4700 Виробник : Kyocera AVX Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 1uF 10% 0402 ES R=15Ohm