Продукція > KEMET > T500B226K006AG6110
T500B226K006AG6110
T500B226K006AG6110 KEMET
KEM_T2063_T500.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3VDC 22uF 1411 10% 3500=mOhms
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 10% 6.3V 1411, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 200°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T500B226K006AG6110 T500B226K006AG6110 Виробник : KEMET T500B226K006AG6110 Description: CAP TANT 22UF 10% 6.3V 1411
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 200°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 6.3 V