Продукція > VISHAY SPRAGUE > T50D107M016C0050
T50D107M016C0050
T50D107M016C0050 Vishay Sprague
t50.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT POLY 100UF 16V 2917
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 180 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 100UF 16V 2917, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T50D107M016C0050 T50D107M016C0050 Виробник : Vishay / Sprague t50.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 100uF 16volts 20% D Case 50 Max. ESR
на замовлення 310 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
T50D107M016C0050 T50D107M016C0050 Виробник : Vishay Sprague t50.pdf Description: CAP TANT POLY 100UF 16V 2917
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: D
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 16 V