Продукція > VISHAY SPRAGUE > T50D337M2R5C0025
T50D337M2R5C0025
T50D337M2R5C0025 Vishay Sprague
t50.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
на замовлення 300 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 2.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T50D337M2R5C0025 T50D337M2R5C0025 Виробник : Vishay / Sprague t50.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 330uF 2.5volts 20% D Case 25 Max. ESR
на замовлення 386 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
T50D337M2R5C0025 T50D337M2R5C0025 Виробник : Vishay Sprague t50.pdf Description: CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: D
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 2.5 V