Продукція > KEMET > T520A106M010ATE0807706
T520A106M010ATE0807706
T520A106M010ATE0807706 Kemet
1293798765853077kem_t2076_t52x-530.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Polymer 10uF 10VDC A CASE 20%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 0.08 Ohm 105°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T520A106M010ATE0807706 T520A106M010ATE0807706 Виробник : KEMET KEM_T2076_T52X_530-3317002.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 10.0UF 10.0V