Продукція > KEMET > T520B107M006ATE0157706
T520B107M006ATE0157706
T520B107M006ATE0157706 Kemet
1293798765853077kem_t2076_t52x-530.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Polymer 100uF 6.3VDC B CASE 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 0.015 Ohm 105°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100.UF 6.0V, Packaging: Box, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T520B107M006ATE0157706 T520B107M006ATE0157706 Виробник : KEMET Description: 100.UF 6.0V
Packaging: Box
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
T520B107M006ATE0157706 T520B107M006ATE0157706 Виробник : KEMET KEM_T2079_SSD-3316952.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 100.UF 6.0V