Продукція > KEMET > T520B107M006ATE0187280
T520B107M006ATE0187280
T520B107M006ATE0187280 Kemet
kem_t2076_t52x-530.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Polymer 100uF 6.3VDC B CASE 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 0.018 Ohm 105°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T520B107M006ATE0187280 T520B107M006ATE0187280 Виробник : KEMET KEM_T2076_T52X_530-1104134.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3V 100uF 1311 20% ESR=18mOhms