Продукція > KEMET > T520B107M006ATE0407622
T520B107M006ATE0407622
T520B107M006ATE0407622 Kemet
1293798765853077kem_t2076_t52x-530.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Polymer 100uF 6.3VDC B CASE 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 0.04 Ohm 105°C
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T520B107M006ATE0407622 Виробник : KEMET Description: 100.UF 6.0V