Продукція > KEMET > T520B227M006ATE0457652
T520B227M006ATE0457652
T520B227M006ATE0457652 Kemet
1293798765853077kem_t2076_t52x-530.pdf
Виробник: Kemet
Cap Tant Polymer 220uF 6.3VDC B CASE 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 0.045 Ohm 105°C
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T520B227M006ATE0457652 T520B227M006ATE0457652 Виробник : KEMET KEM_T2079_SSD-3316952.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 220.UF 6.0V