Продукція > KEMET > T550B107K010AT
T550B107K010AT Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 100UF 10V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 10V 100uF 10% ESR=140mOhms.
Інші пропозиції T550B107K010AT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B107K010AT T550B107K010AT Виробник : KEMET KEM_T2059_T550.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 10V 100uF 10% ESR=140mOhms