Продукція > KEMET > T550B107K025AH
T550B107K025AH
T550B107K025AH KEMET
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Polymer 25V 100uF 10% ESR=190mOhms
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції T550B107K025AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B107K025AH T550B107K025AH Виробник : KEMET T550B107K025AH.pdf Description: CAP TANT POLY 100UF 25V AXIAL