Продукція > KEMET > T550B107K040AT
T550B107K040AT Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 100UF 40V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 40V 100uF 10% ESR=150mOhms.
Інші пропозиції T550B107K040AT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B107K040AT T550B107K040AT Виробник : KEMET KEM_T2059_T550.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 40V 100uF 10% ESR=150mOhms