Продукція > KEMET > T550B107K040AT4251
T550B107K040AT4251
T550B107K040AT4251 KEMET
T550B107K040AT4251.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT POLY 100UF 40V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 40V 100uF 10% ESR=150mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B107K040AT4251 T550B107K040AT4251 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 40V 100uF 10% ESR=150mOhms