Продукція > KEMET > T550B107K050AH
T550B107K050AH Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 100UF 50V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50volts 100uF 10%.
Інші пропозиції T550B107K050AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B107K050AH T550B107K050AH Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-1104473.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50volts 100uF 10%