Продукція > KEMET > T550B107K050AH4251
T550B107K050AH4251 Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 100UF 50V AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 50V 100uF 10% ESR=130mOhms.
Інші пропозиції T550B107K050AH4251
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B107K050AH4251 T550B107K050AH4251 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-1104473.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 50V 100uF 10% ESR=130mOhms