Продукція > KEMET > T550B107K050AT4250
T550B107K050AT4250 Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 100UF 50V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 50V 100uF 10%.
Інші пропозиції T550B107K050AT4250
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B107K050AT4250 T550B107K050AT4250 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 50V 100uF 10%