Продукція > KEMET > T550B107M025AH4251
T550B107M025AH4251
T550B107M025AH4251 KEMET
T550B107M025AH4251
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT POLY 100UF 25V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 190mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 100UF 25V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 190mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: B, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B107M025AH4251 T550B107M025AH4251 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 25V 100uF 20% ESR=190mOhms