Продукція > KEMET > T550B107M025AT
T550B107M025AT
T550B107M025AT KEMET
T550B107M025AT.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT POLY 100UF 25V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 25V 100uF 20% ESR=190mOhms.
Інші пропозиції T550B107M025AT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B107M025AT T550B107M025AT Виробник : KEMET KEM_T2059_T550.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 25V 100uF 20% ESR=190mOhms