Продукція > KEMET > T550B127K040AH4251
T550B127K040AH4251 Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 120UF 40V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 40V 120uF 10% ESR=120mOhms.
Інші пропозиції T550B127K040AH4251
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B127K040AH4251 T550B127K040AH4251 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 40V 120uF 10% ESR=120mOhms