Продукція > KEMET > T550B127M050AH
T550B127M050AH Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 120UF 50V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 50V 120uF 20% ESR=90mOhms.
Інші пропозиції T550B127M050AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B127M050AH T550B127M050AH Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-1104473.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 50V 120uF 20% ESR=90mOhms