Продукція > KEMET > T550B147K006AH
T550B147K006AH
T550B147K006AH KEMET
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT POLY 140UF 6V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 140 µF
Voltage - Rated: 6 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 140UF 6V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: B, Capacitance: 140 µF, Voltage - Rated: 6 V.
Інші пропозиції T550B147K006AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B147K006AH T550B147K006AH Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-1104473.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3 VDC 140uF 10% ESR=120mOhms