Продукція > KEMET > T550B187K010AH
T550B187K010AH Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 180UF 10V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10volts 180uF 10%.
Інші пропозиції T550B187K010AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B187K010AH T550B187K010AH Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-1104473.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10volts 180uF 10%