Продукція > KEMET > T550B187M010AT
T550B187M010AT Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 180UF 10V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 10V 180uF 20% ESR=110mOhms.
Інші пропозиції T550B187M010AT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B187M010AT T550B187M010AT Виробник : KEMET KEM_T2059_T550.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 10V 180uF 20% ESR=110mOhms