Продукція > KEMET > T550B206K060AT
T550B206K060AT Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 20UF 60V AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 60V 20uF 10% ESR=200mOhms.
Інші пропозиції T550B206K060AT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B206K060AT T550B206K060AT Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-1104473.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 60V 20uF 10% ESR=200mOhms