Продукція > KEMET > T550B206M060AT
T550B206M060AT Kemet
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: Kemet
Description: CAP TANT POLY 20UF 60V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 60V 20uF 20% ESR=200mOhms.
Інші пропозиції T550B206M060AT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B206M060AT T550B206M060AT Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-1104473.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 60V 20uF 20% ESR=200mOhms