Продукція > KEMET > T550B227K008AH4250
T550B227K008AH4250
T550B227K008AH4250 KEMET
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT POLY 220UF 8V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 8V 220uF 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B227K008AH4250 T550B227K008AH4250 Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-1104473.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 8V 220uF 10%