Продукція > KEMET > T550B227M008AH
T550B227M008AH
T550B227M008AH KEMET
T550B227M008AH.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT POLY 220UF 8V AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid Leaded 8V 220uF 20% ESR=120mOhms.
Інші пропозиції T550B227M008AH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T550B227M008AH T550B227M008AH Виробник : KEMET KEM_T2059_T550-1104473.pdf Tantalum Capacitors - Solid Leaded 8V 220uF 20% ESR=120mOhms